Svátek má: Hedvika

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Ostuda;Hrad vesi Cechum BULIKY na NOS!V 75 letech MANEVRY u ZDRAVEHO CLOVEKA/pred 3 tydny byl ZDRAVY/a ted do NEMOCNICE; to je PODEZRELE!CHYBI SOUDNOST a pravdive zdeleni ZDR.STAVU osoby VEREJNE.Doma nema klid,jidlo,peci a posluhu?!TO je divne.......
• plk.Stanislav Vaculík,špion StBMiki20081953 zKolína,řízený z KGB,nyní z GRU,ambasády RF,přímo zodpovědný ve vytváření proruských demagogií,každý měsíc posílá vlastenecko-vojenský formulář s výmysly,demagogiemi dostane 30stříbrnýchOPĚTOVNĚ VŠE TU ZASVINIL
• USA si musí uvědomit,že RUSÁCI s Íránci a Číňany jsou největší podvratné terorist.země světa a vyloučit je z OSN kvůli únosům,vraždění a trávení svých občanů v cizině.Stejně tak je vyloučit kvůli dopingu z mistrov.světa,olymp.her apod.
• Už žaloval Zeman Kalouska,když jej ve sněmovně nazval Putinovým agentem?Nee,je to pravda.Je známo,že Zeman,Klaus i Dlouhý v Prognostickém ústavu,založeném Andropovem,placeném KGB pracovali jako agenti.Proto i Zeman za příštího prezidenta navrhl Dlouhého!
• Aeronet.cz Putin's Fake NEWS:: MICHAL A PETR 63 BENEŠOVY DEKRETY-SUDETÁCI OPĚT ÚTOČÍ NA VŠECHNY VLASTENCE ZASTÁNCE BENEŠOVÝCH DEKRETŮ.INytbŠIŘTE DO SÍTÍ..PUTINS FAKE NEWS zkontroloval a schválil politrukblb v.v plk. VACULÍK
• aeronet.cz:TAJNÁ STUDIE vyrobená PUTINEM:ČESKÁ REPUBLIKA BY MOHLA ABSORBOVAT VÍCE NEŽ 68.000.000 A SLOVENSKO PŘES 43.000.000 OBYVATEL V RÁMCI REDISTIBUCE MIGRANTŮ Z AFRIKY A ARABSKÝCH ZEMÍ!Putin's Fake NEWS Prověřeno plk.Vaculíkem,blbcem politrukblbcem,v.
• Mašíni jakjediní dokázali neskutečně s komunisty vydrbat,stejně jako terorističtí komunisti vydrbávali s podřízeným lidem, estébáci ať se snažili,jak se snažili nikdy se na kobylku Mašínům nedostali,Mašínové hrdinové si z nich udělali až neskutečnou prču!
• Angličané že nám započítali za výzbroj a výstroj našich vojáků i každou tkaničku a fusekli co jsme jim museli zaplatit?Čučkaři,to Rusáci si rovnou v r. 1945 odvezli na tisícovce vlaků 53 podniků s 67 závody včetně kompletních Vítkovic!
• Eště za Kalóska bul nélepči poměr výše důchodu k výši platům, teď se ukázalo, že za Babiša je néhorší, diky inflaci a zvyšováni platů sme my důchodci hluboko poklesli, zlaté Kalósek se 40 Kč s INFLACÍ 2% bez dvojnásobných nájmů a zdražených bytů!! Pfuj...
• Kalousek přidal 40 Kč na důchodech v r. 2009, kdy byla inflace mizivá, v r.2012 byla jina situace, dnes je inflace 3,75 %,do toho ale byty a najmy zdražily na dvojnásobek za 5 let min.financí a před.vlady BABIŠE- ESTÉBÁCKÝ HNUS
• Ožralec Zeman blijící po klenotech je záminkou místní lůzy ke lži,že Havel byl opilec.Rath z ČSSD za Zemana s miliony v krabici k tvrzení,že Kalousek je kraďousek.Babišovy zprivatizované,nakradené miliardy jsou důvody místních zmrdů ke lžím, že ODS kradla
• Okradení církví zarazil až ústavní soud.Sláva,žijeme v právním státě,dobrá pro nás všechny občany ČR.Politická moc si nemůže dělat,co si zamane.I když si současná vrchnost ANO,ČSSD,KSČM s podporou SPD a Zemana moc snažila,druhé okradení církví NEPROŠLO!
• HAMOUN IMPERIALISTICKEJ .. Ty jsi zase hamoun komunistickej ty bys zase rad kradl.Strana mince ma pořad dvě strany.Co ty napišeš je pořad protiklad.Ja vim že mne hned napadnou že jsem blbec.Když se nemužeme domluvit tak stoho znikaji valky.
• STEJNE PROHRAJI ZNOVU.LIDI TO VIDI Ty jsi doajista pitomec kdo prohrava jenom my obyčejní lidi.My koho si zvolime tak si zvolime jenm bič.To neni jen unas v celem světě.Ty se starej jen o praci a politici take až pracuji až nejsou valky.Aby se domluvili.
• Ten pohřeb byla další porážka kavárny,která hlásá:"Hlasem lidu jsme my!", najednou se ukázalo,jak jsou malí,bezvýznamní i když ovládají média,tak jak na ně lid zvysoka kašle.Obyčejnými lidmi opovrhovali,až se jim to měrou vrchovatou vrátilo zpět.
• Tomu není,pane Velebo,co dodat,vystihl jste vše brilantně.Už těch šmejdů mají lidi plné zuby a že jim to o volbách dáme dožrat,na to můžou vzít jed. Proč lidé nemilují Halíka,Hutku,Belohradka,Chovan​​​​ce nebo třeba manekýna Fialu podobně?
• ČECHy ROZDĚLUJÍ GAUNEŘI,KTEŘÍ NEUMÍ UNÉST PROHRU VE VOLBÁCH A TO JIŽ NĚKOLIKA. PRAŽSKÁ KAVÁRNA A SPOL NEUMÍ BOJOVAT FÉR.JSOU TO OBYČEJNÍ HAJZ.OVÉ! STEJNE PROHRAJI ZNOVU.LIDI TO VIDI u Gotta se to ukazalo. Kolik prislo na komousku Chramostovou ? jen oni..
• Co slavíme 17.listopadu?Likvidaci Československa Klausem,devastaci soběstačného zemědělství Babišem,podporu montoven za Zemana,maturity bez matematiky,příliv imigrantů tmavé pleti Babišem,bankroty a exekuce pro 2 miliony občanů dík Zemanovi.
• CO ČT, TO Oligarcha a zloděj Bureš mi zvýšil důchod od doby co byl ministr financi a pak premier o necelý 2000Kč, najem mi stúpl o 3.500 a za otraviny dam za měsic vic o 2000 tisice, a to pry přidal na duchodech ale HOWNO PŘIDAL,!! UBRAL FUJ BABIŠU!
• plk.Stanislav Vaculík,špion StB Miki20081953 zKolína,řízený z KGB,nyní z GRU,ambasády RF,přímo zodpovědný ve vytváření proruských demagogií,každý měsíc posílá vlastenecko-vojenský formulář s výmysly,demagogiemi dostane 30stříbrnýchOPĚTOVNĚ VŠE zasZASVINIL
• Ožralec Zeman blijící na klenoty je záminkou místní lůzy ke lži,že Havel byl opilec.Rath z ČSSD za Zemana s miliony v krabici k tvrzení,že Kalousek je kraďousek.Babišovy zprivatizované,nakradené miliardy jsou důvody místních zmrdů ke lžím,že ODS kradl
• Eště za Kalóska bul nélepči poměr výše důchodu k výši platům, teď se ukázalo, že za Babiša je néhorší, diky inflaci a zvyšováni platů sme my důchodci hluboko poklesli, zlaté Kalósek se 40 Kč s INFLACÍ 2% ale bez dvojnasobných najmů a zdražených bytů!!
• Zlaté česke komoušské svině celá 30 léta kolaborovali s Henleinovci. Příkladem jsou časté schůzky a konzultace mezi Gottwaldem,Kopeckym,na druhé straně KH Frankem a Henleinem.Komunistická kurva Kopecky už na počátku 30let plánoval předání Sudet Německu